Pátek 12. 7. 2024  |  Svátek má: Bořek
Počet článků: 209
[1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7]  [ dalších 7 ]  [ Poslední ]
Slovinsko

Co navštívit ve Slovinsku

2. 11. 2023Někteří žáci naší školy díky projektu ERASMUS+ navštívili Slovinsko. Moc jsme si to tam užili.
Slovinsko je nádherná země. Je tam moc míst na navštívení, která jsou zajímavá a stojí za to je navštívit. Pokud se tam někdy podíváte, zkuste na těchto pár výletů vyrazit.
Slovinsko

Výjezd do Slovinska v rámci programu Erasmus+

26. 10. 2023Naše škola se zapojila do projektu Erasmus+. Název našeho projektu byl „Kreativní svět“. Letos poprvé i s žáky. Doprovázeli nás čtyři učitelé. Abyste se mohli zúčastnit, museli jste mít vysoký počet bodů z testu z angličtiny a informatiky. Zájem byl veliký, ale jeli jen ti nejlepší. Přečtěte si, jak takový náš pobyt probíhal.
Den otevřených dveří 2023; foto: web školy

Den otevřených dveří v naší škole

23. 10. 2023V neděli 30. září se u nás na škole od 9:00 do 12:00 pořádal Den otevřených dveří. Návštěvníci si mohli projít všechny naše učebny a prostory školy.

Na všech budovách byly připravené různé hry o ceny, kvízy a workshopy.
Exkurze Lešetice - Praha, foto web školy

Za historií do Lešetic u Příbrami

29. 5. 2023Na dlouhou cestu se v pátek 26. května vydali žáci 9. ročníků a také část 8. ročníku. Doprovázeli nás učitelé dějepisu Zuzana Vránová, Marie Benešová, Jarmila Krupičková a Ondřej Čáp. Jeli jsme na exkurzi do pracovního tábora jménem Vojna.
V tomto táboře byli vězněni i obyčejní lidé za mnohdy i banální věci.
Exkurze Dukovany, Dalešice; foto: web školy

Exkurze do elektráren Dukovany a Dalešice

8. 4. 202320. března 2023 se obě třídy devátého ročníku vydaly na exkurzi do Jaderné elektrárny Dukovany a do Vodní elektrárny Dalešice. Deváťáky doprovázeli učitelé Jaroslava Kurejová, Jarmila Balážiová a Radek Thums.

Naši žáci se sešli brzy ráno před budovou školy, aby stihli autobus. Jen bych chtěla dodat, že den před odjezdem nám učitelé říkali, ať jsme dochvilní. No, a co se nestalo,
Příběhy našich sousedů; foto: Zuzana Vránová

Příběhy našich sousedů

24. 3. 2023V letošním školním roce se náš tým ve složení Jan Páleník, Jan Mucha, Simona Bártová, Lucie Benešová a Kateřina Kočí zapojil pod vedením paní učitelky Vránové do projektu Příběhy našich sousedů, který organizuje nezisková organizace Post Bellum.
Exkurze Anthropos; foto: web školy

Zpátky do minulosti

2. 3. 2023V úterý 7. února podnikly osmé třídy výlet do brněnského Anthroposu. Ráno jsme vyrazili z Nezamyslic rychlíkem do Brna a poté se projeli šalinou.

V muzeu bylo spoustu zajímavých exponátu včetně nejstarší objevené předchůdkyni člověka Lucy.
Mikuláš 2022; foto Jan Mucha

Mikuláš 2022

19. 12. 2022Jako každý rok se i letos 5. prosince konala u nás ve škole mikulášská nadílka. Mikulášskou skupinku tvořili kromě samotného svatého Mikuláše ještě tři andělé a čtyři čerti přímo z pekla.
Celé Česko čte dětem

Čtení dětem v mateřské školce

30. 10. 2022V říjnu v rámci projektu Celé Česko čte dětem, chodily žákyně osmé a deváté třídy číst dětem pohádky před odpoledním odpočinkem. Pro mnohé z nás to nebyla novinka, letošní deváťačky četly dětem už v loňském školním roce.
[1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7]  [ dalších 7 ]  [ Poslední ]
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce