Středa 22. 5. 2024  |  Svátek má: Emil
Počet článků: 8

Jaké to bylo na vyhlášení soutěže Pod modrou oblohou

Rubrika: Akce školy » Soutěže 2013/2014
Adéla Koutská  8.5.2014
Paní učitelka nám dala za úkol v informatice namalovat obrázek na téma cesta. Mě napadlo namalovat panáčka na duze, mou plnou představu vytvořila paní učitelka, když mi vnukla nápad namalovat panáčka na starém kole. A tak se stalo. Začala má práce. Celý obrázek jsem malovala asi pět vyučovacích hodin, než jsem ho vytvořila do konce.

Zrovna jsem byla nemocná, když mi paní učitelka poslala zprávu, že jsem se umístila na třetím místě. Byla jsem šťastná, ale zároveň jsem tomu nechtěla uvěřit.

Cesta; nakreslila Adéla Koutská Cesta; nakreslila Adéla Koutská


Konečně nastal den, kdy jsme jeli na vyhlášení. Konalo se 30. dubna v Moravské Třebové. Celou soutěž pořádá Základní škola Moravská Třebová ve spolupráci s firmami Microsoft a OR. Záštitu přijala ing. Jana Pernicová, náměstkyně hejtmana Pardubického kraje, a soutěž sám podpořil náš první československý prezident Vladimír Remek. Celou soutěž organizuje paní Hana Horská.

Na místo jsme dojeli asi kolem 9:30 hodin a šli jsme do cukrárny, kde nás pan ředitel pozval na zákusek. Kolem 10:30 hodin začalo vyhlášení. Já jsem vyhrála tiskárnu a Anetka vyhrála tablet. Obě jsme z toho byly šťastné. Poté jsme šli všichni na slavnostní přípitek, kde jsme si mohli prohlédnout všechny obrázky. Kolem půl jedné jsme odešli do školní jídelny na oběd. Stihli jsme si prohlédnout i město. Kolem druhé hodiny jsme se vydali na cestu zpátky a kolem čtvrté jsem už byla doma.

Tato soutěž je skvělá a určitě se jí zúčastním i příští rok.

Pan ředitel nás pozval do cukrárny. Pan ředitel nás pozval do cukrárny.


Celé město bylo vyzdobeno transparenty. Celé město bylo vyzdobeno transparenty.


Ceny nebyly zrovna malé. :-) Ceny nebyly zrovna malé. :-)


Umístila jsem se na 3. místě. :-) Umístila jsem se na 3. místě. :-)


Focení všech vítězů a poroty. Focení všech vítězů a poroty.


Naše ceny. :-) Naše ceny. :-)


Focení s našimi obrázky. Focení s našimi obrázky.


Procházka po náměstí. Procházka po náměstí.

Počet zobrazeni celkem: 3689
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 24
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce