Počet článků: 15

Sportovní den Masarykovy ZŠ

Rubrika: Akce školy » 2010/2011
Filip Dostálík  2.10.2010
V pondělí 27. září 2010 se konal v novém sportovně relaxačním centru (dále jen SRC) sportovní den, který pořádala místní Masarykova základní škola. Ráno žáci druhého stupně (ti kteří chtěli) hráli na chodbě školy stolní tenis – vítězem tohoto turnaje se stal Honza Vilimec z 8. A třídy. Ostatní žáci se byli podívat na výstavu archeologických předmětů nalezených v okolí Nezamyslic pořádané v klubu u staré MŠ.

Poté se hrála vybíjená v SRC. Soutěžila dvě družstva děvčat. Zvítězilo to, které mělo za kapitánku Kristýnu Krábkovou.

Fotbal 9.A a 9. B Fotbal 9.A a 9. B

Když vybíjená skončila, tak přišli na řadu kluci, kteří hráli fotbal. Byli rozděleni do dvou kategorií – na mladší a starší. Do skupiny mladších patřily třídy 6. A, 6. B a 7. A – zvítězili kluci ze 7. A. V kategorii starších soupeřily třídy 8. A, 9. A a 9. B – a vyhrála třída 9. B (moje třída :-) ).

Sportovní den v nové hale Sportovní den v nové hale

Všichni jsme fandili až do poslední minuty, potom jsme šli na oběd, dostali jsme čočku na kyselo. Ten den byl pěkný, ale mrzelo mě, že jsem nemohl hrát kvůli tomu, že jsem byl nemocný. :-(