Pátek 12. 7. 2024  |  Svátek má: Bořek
Počet článků: 165
UFOKRÁVA - nakreslil Samuel Hučín

Fantazie

9. 9. 2012Můj robot mě oblékne, pak jdu vyvenčit elektrického psa, kde mu nechám vyměnit baterky. Doma zapnu roboty na úklid a na vaření, potom přepnu elektrické stromy na rozkvetlé jarní období. Ve škole učí děti robot. Doma si děti píšou úkoly na elektrické sešity vlčí tlapou.

Začal jsem číst knihu, ale něco mě vyrušilo. Vykouknu za okna a uvidím normální zvíře. Podle tvaru jsem poznal, že je to kráva.
Krajina snů - nakreslila Adéla Dostálková

Krajina mých snů

6. 9. 2012Občas večer před spaním, když zavřu oči, představuji si nějakou krásnou krajinu, ve které bych chtěla žít… Někdy se podaří, že se mi o vysněné krajině opravdu zdá, a to se mi pak vůbec nechce probudit se…
Sněhulák - V programu Malování nakreslila Leona Sáblíková

Stavíme sněhuláka

2. 2. 2012Když děti venku vidí bílý sníh,
hned jdou jezdit na saních.
Přijdou večer domů,
maminka jim vaří čajík k tomu.
LEGO-figurka

Dobrodružství LEGO-figurky

23. 10. 2011Tento příběh začal o prázdninách, když mě můj majitel vytáhl z krabice od LEGA. No, nejdřív jsem byl rytířem… Můj majitel Ondra Beneš mi postavil hrad, vyzbrojil mě nejlepším brněním a zbraněmi a dal ni toho nejlepšího LEGOVÉHO koně, co měl.
Facebook

Facebook

16. 10. 2011Asi každý z nás má svůj účet na Facebooku (kdo ne, toho obdivuji: D). Avšak každý z nás používá Facebook prakticky na jednu a tu samou věc. Přidávání stále více a více přátel a sdílení života a jeho každé chvíle, která zajímá jen ostatní takzvané Facebook přátele.
Polštářek - ovečka Shaun :-)

Polštářek na táboře

29. 9. 2011Dobrý den! Budu vám vyprávět příběh, který jsem prožil letos v létě a rád na něj vzpomínám.

Byla středa 20. července 2011 a já jsem čekal se svou nejmilejší Adélkou na autobus, který nás odveze na tábor do Protivanova. Adélka je moje jakoby panička. Dostala mě na Vánoce a měla ze mě velkou radost. Ale zpět k příběhu…

Co pro nás znamenají prázdniny

29. 6. 2011Tak a prázdniny jsou skoro tady. Pro někoho znamenají válení u vody, pro druhé možnost podívat se na zajímavá místa a někdo využívá dvou volných letních měsíců k výdělku prostřednictvím nejrůznějších letních brigád.
Modrá planeta - v programu malování nakreslil Filip Dostálík

Cestování

6. 5. 2011Ententyky mandolína,
zítra jedem do Berlína.
Honem, pojďte brzy spát,
ráno budem cestovat.
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce