Středa 3. 6. 2020  |  Svátek má: Tamara
Počet článků: 46

Přiletěl Malfoj!

Rubrika: Literární tvorba » Povídky
Simona Procházková  10.4.2016
V roce 2222 se stalo něco hrozného. Naši zemi navštívili mimozemšťané. Pořád jsem z toho vedle, a proto jsem vytvořila knížku „MIMOZEMŠŤANÉ“.

Začalo to tak, že se před třemi dny vypnul proud a pořád nefunguje. Skoro všichni lidé si šli stěžovat na městský úřad a pak se to stalo! Najednou se nad hlavami objevili mimozemšťané ve svých raketách. Volali na sebe: „Fričko, ty jeď doprava! Lisso, ty zase doleva!“ Takto na ně volal vedoucí Malfoj, se kterým jsem se seznámila.

Napřed jsem nevěřila svým očím, že se přede mnou objevila barevná stvoření. Mimozemšťani měli tři ruce a dvě nohy, uprostřed hlavy měli jedno roztomilé oko. Před naším domem přistála raketa, ve které byl Malfoj. Strašně jsem se lekla a zařvala jsem: „Aáááááááááááá“ a máma s tátou hned přiběhli.

Mimozemšťan; nakreslila Simona Procházková Mimozemšťan; nakreslila Simona Procházková


Uviděli Malfoje a zároveň řekli: „Panebože, nejsi ty z té pohádky Malfoj a mimozemšťané?“ Malfoj odpověděl: „Ano, to jsem!“ a já jsem se začala radovat, protože to byla moje nejoblíbenější pohádka.
A tak jsme Malfoje pozvali dál a postupně jsme se seznamovali. Hned jsem zavolala kamarádkám a kamarádům, aby přišli. Skoro všichni přišli a my si udělali super den. Po chvíli se zapnul proud a my jsme se podívali na film Malfoj a mimozemšťané.

Nakonec se z nás stali kamarádi a mimozemšťané nás všechny svezli svými raketami a já jsem jim na oplátku ukázala naše město.
Počet zobrazeni celkem: 2117
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 53
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce
TOP LIST
Anketa
Odkazy