Pátek 12. 7. 2024  |  Svátek má: Bořek
Počet článků: 20
[1 | 2]
Obrázek ze hry Dark Orbit

Recenze hry - Dark Orbit

17. 12. 2010Dark Orbit je internetová browser hra. Není nutné žádné stahování. Prostě si koupíte loď a můžete prozkoumávat vesmír. Ale ve vesmíru na vás čeká i nebezpečí – nepřátelské lodě a vetřelci. Hned po registraci si vyberete firmu, na výběr máte ze tří firem: earth (EIC), mars (MMO) a venus (VRU).

Just cause 2

4. 5. 2010Just cause 2 je pokračování podle mě skvělé hry Just cause 1.
V Just cause 2 se vžijete do role agenta CIA Rica Rodrigueza.
GTA

GTA San Andreas multiplayer

16. 9. 2009Všem, kdo rádi hrají hry na PC, můžu doporučit server Kalba – Profi - hraji tam i já.

Pokud byste si chtěli zahrát GTA San Andreas multiplayer, tak budete potřebovat klasické GTA San Andreas a program SA-MP který stahujte na adrese:
Vesmírní kovbojové

Recenze hry Space Rangers

10. 3. 2009Jak zapnete hru, hned vám bude jasné, o jaký žánr se jedná. Někteří by tipovali vesmírné RPG a jiní vesmírnou arkádovku, která není nic nového, ale opak je pravdou. Po vybrání rasy a vybrání stylu (obchodník, pirát, voják) se přesouváte na vaši rodnou planetu a kolem ní jsou i jiné, které můžete navštívit (u lidí se mi líbil obydlený Mars), po setkání s vládou vás pošlou na misi a na jiných planetách budete u vlády upozorněni na nové zboží (raketová děla, skennery atd.),
WARCRAFT 3

Warcraft 3:Regin OF chaos+The frozen throne - recenze

10. 3. 2009Hra hned od začátku nabídne vše, co Blizzard dokázali do Warcraftu 3:Regin of chaos natlouci, a to platí i ve velkolepém datadisku Warvraft 3:The Frozen throne. Každá rasa má svá vojska, hrdiny a budovy. Hra ale není na styl age of empires - postav a znič, tady se jede podle zákonů Blizard, a ty si vytvořili poněkud nevídaný zákoník na téma -postav, doluj, bourej, zabíjej a nič!
Brothers in Arms

Brothers in Arms: Road to Hill 30

20. 2. 2009Zkoušeli jste už hrát hru Brothers in Arms: Road to Hill 30?

Uvidíte, jaké to je, ocitnout se v kůži výsadkáře Matta Bakera o půl druhé ráno 6. června 1944. To by asi nikdo nechtěl. Pobyt s holýma rukama uprostřed nacisty okupované Normandie, kdy nevíte, kde jste a kde jsou vaši kolegové ze 101. výsadkové divize „Screaming Eagles“, by se dal označit za značně adrenalinový. A přesně o tohle v Brothers in Arms jde.
Need for Speed Underground 2

Need for Speed Underground 2

16. 2. 2009Hra Need for Speed Underground 2 je pokračování multiplatformového závodního hitu NfS: Underground od společnosti EA a týmu Black Box Games. Jako každé pokračování velmi úspěšné hry je i tento titul spíše vylepšenou verzí dílu prvního s více možnostmi a několika novými prvky.

Need For Speed Most Wanted

12. 11. 2007Need for Speed Most Wanted je automobilová hra, která vyšla na PC, PS2, X Box 360, Game Boy, Game Cube, Nintendo DS, ale také na PSP. Hra je především známá po celím světě. K nám do ČR se hra dostala v listopadu 2005.
[1 | 2]
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce