Sobota 1. 4. 2023  |  Svátek má: Hugo
Počet článků: 45

Hudebníci z RICHBANDU na festivalu JIČÍN MĚSTO POHÁDKY

Rubrika: Region
Daniela Jančeková  1.10.2019
Ve čtvrtek 12. září 2019 jsme absolvovali skoro šestihodinovou cestu do Rovenska pod Troskami, kde jsme se ubytovali v apartmánu v prostorách kempu Palda.

Po obědě jsme se sešli a měli jsme zkoušku. Dovedete si představit, jak to vypadalo, když jsme celé prázdniny nehráli. Proto jsme zkoušeli i po večeři. V pátek už jsme byli o hodně lepší. Odpoledne jsme jeli do Jičína podívat se, kde budeme hrát a prozkoumat okolí. Bylo tam hodně atrakcí, které jsme samozřejmě otestovali.

Ten pravý adrenalin přišel v sobotu. Nejprve jsme hráli na Valdštejnském náměstí a pak jsme se přesunuli na malé náměstí takzvaný Ryneček. Po každém vystoupení jsme sklidili obrovský potlesk a museli přidávat další písničku.

Po těchto koncertech jsme si už jen užívali. Byli jsme na pouťových atrakcích. Na vystoupení skupiny Jelen a jiných. Na závěr byl krásný ohňostroj a my odjeli zpět do Rovenska, kde adrenalin pokračoval v podobě velkého škaredého pavouka, který nám lezl v pokoji po stěně. Naštěstí nás přišel zachránit náš pan učitel Jaroušek Motal, protože my jsme jen ječely a do souboje s tímto pavoukem se nikdo neodvážil.

V neděli nás čekal pouze odjezd domů. Byla to jedna z nejlepších akcí se skupinou Richband a pokud to všechno vyjde, tak se po novém roce máte na co těšit. 


Richband a Jičín - město pohádek Richband a Jičín - město pohádek

Počet zobrazeni celkem: 1660
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 24
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce