Pátek 12. 7. 2024  |  Svátek má: Bořek
Počet článků: 74

Na natáčení Partičky

Rubrika: Volný čas
Simona Procházková  9.4.2018
Spousta z vás určitě zná komediální pořad PRIMA PARTIČKA. My s rodinou sledujeme každý díl, a to nejen u televize. Vydali jsme se totiž dvakrát na natáčení přímo do Prahy. Poprvé 19. 11. 2017, kde se měl natáčet silvestrovský speciál. To jsme ještě ale nevěděli, že se budou natáčet díly dva.

Přišli jsme tam docela brzo. Do sálu se ještě nepouštělo, proto jsme si sedli do místnosti před sálem, kde jsme nebyli sami. Hned vedle nás totiž seděli herci z Partičky. Dokonce se s nimi natáčel i rozhovor do Top Staru, kde jsme byly se sestrou v pozadí.
Lístky byly koupeny do vyšších řad, takže jsme viděli jen trochu. Jako první se natáčel silvestrovský speciál, kde byl host generál Péťa. Hrál v jedné jediné hře „Rozesměj mě“.

Tu jste ale bohužel v televizi neviděli, protože to do tohoto dílu nedali. Velmi vtipná byla hra, kde se herci navzájem „krmí“. Nesměla chybět ani hra „Párty“, kde tradičně hádal Geňa (Richard Genzer).

Druhý díl byl trošku exotický, protože byl hostem Dan Nekonečný. Se sestrou jsme si přesedly do čtvrté řady, protože tam zrovna nikdo neseděl. V díle s Danem Nekonečným se hrály hry jako např. „Detektor lži“, „Regionální televize“, „Pár slov“, „Vyznání lásky“ a „Blázni“. Na konci měl pro nás Dan Nekonečný připravené překvapení v podobě tance. I tam jsme se ale zasmáli, kvůli blbostem, co dělal především Michal Suchánek.

Na natáčení partičky; foto: S. Procházková Na natáčení partičky; foto: S. Procházková


Znovu jsme se do Prahy na natáčení Partičky vydali 30. 1. 2018. Tyto lístky jsme dostali na Vánoce. Tentokrát jsme neseděli někde nahoře, ale seděli jsme ve třetí řadě za moderátorem Danielem Danglem.

Na natáčení partičky Na natáčení partičky


První díl navštívil Vladimír Polívka, kterého můžete znát např. ze seriálu První republika. Tento díl byl jako vždy vtipný. Nejvíce se mi líbila hra „Nálady“, kde hrál Vladimír Polívka s Igorem Chmelou.

Na natáčení partičky; foto: S. Procházková Na natáčení partičky; foto: S. Procházková


Do druhého dílu zavítala Mahulena Bočanová. Na tento díl jsme seděli úplně v první řadě, proto jste nás mohli 22. 2. 2018 zahlédnout v televizi.

Na natáčení partičky; foto: S. Procházková Na natáčení partičky; foto: S. Procházková


Jeden díl v televizi má zhruba 40 min. Ve skutečnosti je to úplně jinak. Pouze hra „Párty“ trvá cca 40 minut a to je celý jeden díl. Vždy to proto začalo v sedm hodin a skončilo asi o půlnoci.

V televizi taky neuvidíte, jak se vše připravuje, domlouvá, a co se děje za zákulisím, což je někdy srandovnější než samotné hry. Všem bych přála se na natáčení zajet podívat, protože na tyto dva výlety do Prahy nikdy nezapomenu.

Na natáčení partičky; foto: M. Procházka Na natáčení partičky; foto: M. Procházka


Na natáčení partičky; foto: M. Procházka Na natáčení partičky; foto: M. Procházka
Počet zobrazeni celkem: 3472
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 72
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce