Úterý 21. 5. 2024  |  Svátek má: Monika
Počet článků: 35

Co naši spolužáci považují v životě za důležité

Rubrika: Ankety
N. Kučerová, N. Peldová  20.3.2017
I letos byla u nás ve škole vyhlášena soutěž, kde můžeme ukázat své schopnosti „prezentovat“. Mohli jsme si vybrat ze dvou témat „Co je nejdůležitější na světě“ a „Jak (ne)učit ve škole“. Náš tým si vybral první téma, které se nám více zamlouvalo.

Kapitán našeho družstva Petr Čech z 9. A vytvořil dotazník, se kterým se obrátil na žáky celého druhého stupně. Spolužáků se ptal na „věci“, které pokládají oni za důležité. Výsledky nás překvapily.
Prvně jsme se bavili o penězích. Spolužáci je považují za důležité, ale ne stále natolik, aby se umístily na prvním místě.

Poté jsme si povídali o elektřině. Na toto téma jsme se zeptali kamarádů, jestli by vydrželi bez ní být. Výsledky jsou takové:

Anketa - prezentiáda Anketa - prezentiáda


Ale k elektřině jsme zařadili také internet. Internet je v poslední době důležitou věcí pro nás, protože se používá k různým věcem - jak k práci, tak ke vzdělávání, či k zábavě a sociální komunikaci. Takže jsme vytvořili dotazník žáků, jak dlouho vydrží být bez internetu.

Anketa - prezentiáda Anketa - prezentiáda


U třetího bodu jsme se zapíchli u domova a rodiny. Domov je jen jeden, a to ten, kde žijeme, rosteme a stárneme, kde zažíváme dobré i špatné věci a nikdy o něj nechceme přijít. A k domovu samozřejmě patří také rodina, která je snad ta nejlepší věc, kterou si člověk může přát.

Tak a jak si myslíte, že to všechno bylo seřazeno? Jdeme se na to podívat.

Anketa - prezentiáda Anketa - prezentiáda


A co vy pokládáte za nejdůležitější věc?
Počet zobrazeni celkem: 3298
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 25
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce