Sobota 22. 6. 2024  |  Svátek má: Pavla
Počet článků: 35

Kam bychom chtěli na prázdniny?

Rubrika: Ankety
Otáhalová K., Dostálíková N.  10.6.2015
Jelikož máme prázdniny za dveřmi, rozhodly jsme se zjistit, kam by se naši spolužáci chtěli jednou podívat, nebo v jaké nejvzdálenější zemi byli a co zajímavého tam viděli.

Na otázku Která země se vám nejvíce líbí, byla nejčastější odpovědí Francie, ale hned za ní byly Spojené státy americké a Česká republika.

Zajímá vás, ve které nejvzdálenější zemi byli? Nejvíce lidí se opalovalo na chorvatských plážích u Jaderského moře. Ale nemyslete si, že někam dál se nikdo jiný nedostal. Nejvzdálenější zemí této ankety byla Země vycházejícího slunce-Japonsko.

S velkou převahou v otázce do jaké země byste se chtěli jednou podívat, vyhrály Spojené státy americké, avšak hodně zmíněnou zemí byla také Francie a Španělsko.

A když jsme se zeptaly, co nejzajímavějšího potkali, tak někteří ani nevěděli co napsat, avšak i přes některé nevyplněné odpovědi nejvíce spolužáků nadchlo moře a památky.

Co mě však nejvíce zarazilo, bylo to, že někdo by se rád podíval do Korejské lidově demokratické republiky. Myslím si, že pokud chtěl být někdo za vtipného, tak by to měl zkusit u něčeho jiného, protože tohle se mu vážně nepovedlo!


Anketa - Cestování Anketa - Cestování


Anketa - Cestování Anketa - Cestování


Anketa - Cestování Anketa - Cestování


Anketa - Cestování Anketa - Cestování


Cestujeme; nakreslila Kristýna Křupková Cestujeme; nakreslila Kristýna Křupková

Počet zobrazeni celkem: 3534
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 27
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce