Sobota 22. 6. 2024  |  Svátek má: Pavla
Počet článků: 8

POZVÁNKA na herní portál REWARDS - X

Rubrika: Hry » Hrej!
Redakce Písaříku  6.1.2013
Přinášíme pozvánku našich bývalých spolužáků.
______________________________________________________

Autor: Ondřej Jeřábek

Jsi příznivcem MINECRAFTU? Zdá se ti, že už je to stálé hraní sám v opuštěném světě nudné a stále dokola? Jsi tvůrčí typ a chceš, aby byly tvoje veledíla vidět?

VYZKOUŠEJ ZMĚNU!!! Teď jsme tu my a náš nový herní portál REWARDS - X.

Herní portál REWARDS - X Herní portál REWARDS - X


Jsme nedávno založený česko-slovenský herní portál a připravujeme start našeho velkého světa. Zatím plánujeme rozjezd pouze jednoho serveru, ale věříme, že si získáme příznivce a časem přidáme i další. Na serveru bude mnoho zajímavých staveb, měst a prostoru pro každého. Přece svět minecraftu je nekonečný!!! Je jen na tobě, jestli jsi spíše společenský typ a budeš žít ve velkém kolektivu, nebo si najdeš útulné, odlehlé místečko kde budeš budovat svou velkou pevnost.

Každopádně, máme pro tebe připravených mnoho eventů, výhod a specialit. Máme připravené i VIP balíčky, které ti dají mnoho výhod, jako například: létání, diamantové věci, volný přístup i když bude na serveru plno atd. Samozřejmě budou i soutěže o tyhle výhody.

Nemáme v plánu být jen takový malý portál, který za chvíli přestane existovat. My máme v plánu jít dál a dosáhnou popularity. Stát se jedním z největších minecraftových portálů.

A k tomu potřebujeme TEBE!!!
Pokud i ty chceš vidět, jak se dostáváme nahoru, chceš nám v tom pomoci a být naší nedílnou součástí, navštiv naše stránky: www.rewards-x.eu a pozvi i své kamarády a kamarádky. Ve více lidech se to lépe táhne.

Náš server byl spuštěn 10. 12. 2012. Pokud chceš vidět, jak vše probíhá, tak tam nesmíš chybět!!!

Moc se na všechny těšíme.

S pozdravem: HBxenon, Polda7, FaNaSeK, Leslie.

Bližší informace popř. změnu termínu najdeš na našem webu.
Počet zobrazeni celkem: 4726
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 36
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce