Sobota 2. 3. 2024  |  Svátek má: Anežka
Počet článků: 9

Facebook! Co to je? Jste tam také?

Rubrika: Svět internetu
Zdena Prokopová  29.9.2009
Co je to facebook.com ?

Webová stránka www.facebook.com je sociální systém, kde se můžete zaregistrovat a přidat se k nějaké skupině lidí, anebo si vytvořit svou vlastní komunitu. Přátelé ze skupiny i mimo ni mezi sebou komunikují, sdílejí zážitky, fotky a videa, vytvářejí a rozvíjí vztahy, a vůbec mají spoustu legrace.

Uživatelé se v systému Facebook.com se mohou připojovat k různým sociálním skupinám a sítím, například v rámci jedné školy, firmy nebo geografické lokace.

Facebook.com máš již přes 200 mil uživatelů a patří mezi největší sociální sítě na světě. Facebook vlastní již více jak 10 000 svých aplikací. Denně se zaregistruje přes 250 000 lidí. Svoji roli samozřejmě hraje i obrovská popularita, protože být ve Facebook.com je prostě “in”.

Facebook měl fenomenální start. Nejdříve byl oblíben mezi americkými studenty. Potom se tato „Facebook-manie“ přenesla mezi další studenty jiných zemí. Nyní je na facebooku skoro každý.

Jsou zde lidé, firmy i obchody. Facebook má neuvěřitelné množství funkcí. Nepotřeboval žádnou reklamu a přesto je tak velký a má tolik uživatelů...

Počet zobrazeni celkem: 4482
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 14
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce