Sobota 2. 3. 2024  |  Svátek má: Anežka
Počet článků: 9

Co je dobré vědět o virech

Rubrika: Svět internetu
Jan-Finch Špaček  28.3.2009
V dnešním internetu se objevuje veliké množství škodlivých virů, červíku, trojských koňů, malware atd. Abychom předešli napadení PC virem nebo jiným druhem nám škodlivé aplikace, musíme mít na PC různé programy pro zajištění stability PC. Sám mám zkušenosti s napadeným PC viry, počítač byl strašně pomalý, to co jsem dělal dřív za minutu, tak jsem dělal po napadením virem třeba i deset minut.
Teď mám ale zapnutý firewall, mám antivir Avast (to už jsem měl dávno) a ještě jsem si stáhl Spyware Terminator. Právě tomuto software se v tomto článku budu věnovat. Když jsem dneska surfoval po internetu, tak jsem přemýšel, co bych měl napsat na blog, i když jsem psal, že budu už méně psát, to jsem splnil, už nepíši každý den, snažím se psát méně a kvalitněji. Zašel jsem na server zive.cz a přečetl jsem si článek Bojujte proti spywaru. V článku nabízí autoři velké množství freeware, programů co brání škodlivému software vniku do PC.

Tak jsem se koukal po těch freeware a narazil jsem na český prográmek s celkem pěknou grafikou a vypadalo to, že bude dobrý. Tak jsem si prográmek stáhl a je opravdu super! Hned jsem si dal skenovat všechny disky a žádný vir to nenašlo, tak jsem byl spokojen. Prográmek dále chrání PC i když ho vypnu (zavřu okno).
Jestli si ho chcete také stáhnout, tak jděte na http://www.zive.cz/GigaMania/sc-219/ a dejte download.

Spyware Terminator Spyware Terminator


Počet zobrazeni celkem: 6828
Počet zobrazeni za poslední měsíc: 15
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce