Neděle 21. 1. 2018  |  Svátek má: Běla
Počet článků: 178
[1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7]  [ dalších 7 ]  [ Poslední ]
Den otevřených dveří - naše škola; foto: web školy

Den otevřených dveří

1. 10. 2014Viděli jste naši školu důkladně? Jestli ano, určitě jste se byli podívat na Dni otevřených dveří Masarykovy základní a mateřské školy v Nezamyslicích. Tato akce se konala v sobotu 20. září 2014. Navštívit naší školu a školku jste mohli v době od 9:00 do 12:00 hodin. Po dobu celé akce vás prováděli samotní žáci naší školy.
Pernštejn; foto: Jarmila Krupičková

Školní výlet na Pernštejn

14. 6. 2014Blížil se konec školního roku a s ním i výlet. Dlouho jsme se ve třídě rozmýšleli, až jsme dospěli k názoru, že nejlepším místem našeho výletu bude okolí hradu Pernštejna. Na výlet jsme vyrazili ve čtvrtek 29. května společně s 8. A.

Odjížděli jsme po půl osmé ráno od školy v Nezamyslicích. Cesta byla dlouhá, asi něco málo přes 100 kilometrů. Prohlídku jsme měli v 9:45, ale kvůli tradičně zacpané D1 jsme dorazili asi 5 minut po tři čtvrtě pod hrad.
Družstvo 8. A; foto: Jarmila Krupičková

"8. A je nejlepší! Hej, hej, hej"

28. 5. 2014Máte rádi sport? Patří florbal mezi vaše oblíbené sporty? Právě na druhém stupni se tento rok konal florbalový turnaj mezi jednotlivými třídami. Novinkou byla letos smíšená družstva.
Každý třídní kolektiv dostal za úkol, zvolit si svého kapitána, který určí to nejlepší družstvo. Kapitánem naší 8. A se samozřejmě stal „nepřekonatelný“ Zdena Špička. :) Vybral tým složený ze čtyř holek a několika kluků.
Recyklohraní

Recyklohraní - FOTOPŘÍBĚH

27. 5. 2014Pořad EKO ve formě fotopříběhu.

Zpravodaj - Recyklohraní - 02

26. 5. 2014

Recyklohraní - zpravodaj Recyklohraní - zpravodajV dnešním díle pořadu EKO se zaměříme na prodej elektrospotřebičů a jejich zpětný odběr. Proto jsme zavítali do prodejny elektrospotřebičů a jiné techniky do Nezamyslic. Prodejna se jmenuje ERA-engineering, spol. s.r.o. a nachází se na ulici 1. máje 35.

Zpravodaj - Recyklohraní - 03

26. 5. 2014

Recyklohraní - zpravodaj Recyklohraní - zpravodajZpětný odběr elektrospotřebičů u nás v obci:

- je potřeba zvýšit odběr starých spotřebičů
- uvést odběr vícekrát do roka
- uvést sběrné místo

V naší obci je malá možnost odběru starých spotřebičů. Kontejner zde přijede 2x do roka. Menší spotřebič ale můžeme odevzdat v místním elektru, kde stačí výrobek odevzdat bez menších problémů.
Recyklohraní - zpravodaj

Zpravodaj - Recyklohraní - 04

26. 5. 2014Prodejce elektra v Nezamyslicích: ERA

V Nezamyslicích je jen jeden prodejce elektrospotřebičů.
Je jím společnost ERA – spol. s. r. o.
Najdete ji v Nezamyslicích na ulici 1. máje 35.

V prodejně můžete libovolně odevzdat jakýkoliv elektrospotřebič.

Zpravodaj - Recyklohraní - 05

26. 5. 2014

Recyklohraní - zpravodaj Recyklohraní - zpravodajEra – engineering, spol. s.r.o. - je obchod ležící se v Nezamyslicích na ulici 1. máje 35.

Rozhodli jsme se navštívit tento obchod a zjistit, co nám mohou nabídnout. Zjistili jsme, že nabízejí široký sortiment zboží. Narazili jsme na domácí a kuchyňské potřeby, ať už třeba nádobí a výrobky od firmy Tescoma.

Když jsme pokračovali, našli jsme keramické a skleněné výrobky. Byly to třeba hrníčky s různými motivy, nebo drobné dekorace z keramiky, které se hodí, jako malé dárečky ke svátku.
[1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7]  [ dalších 7 ]  [ Poslední ]
Doporučujeme
Nejčtenější články
Redakce
TOP LIST
Anketa
Odkazy